0533 923 44 15 - 0535 826 29 52 info@mavikulvar.com

Segah Tunçkolun

write my paperonline paper writer

Segah Tunçkolun Kimdir?

1982 Kadıköy, istanbul doğumluyum.
Spor kariyerime küçük yaşlarda lisanslı olarak yüzme ve kayak yaparak başladım. Daha sonra, on yıl süreyle profesyonel olarak futbol oynadım. Çeşitli kategorilerde ve liglerde şampiyonluk yaşadım. Bunun yanı sıra, 2004/05 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu bünyesinde hakemliğe başladım. 2008/09 sezonundan itibaren Ulusal Futbol Hakemliğine yükseldim. Lisans eğitimimi İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulu’nda Antrenörlük bölümünden dereceyle mezun oldum. Ayrıca gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında seminerlere katılarak, eğitimimi başarıyla tamamladım.
Aldığım sertifikalarla spor geçmişimi ve tevrübelerimi birleştirip, İstanbul’un seçkin fitness merkezlerinde eğitmenlik, eğitim danışmanlığı ve yöneticilik yaptım.
Şu anda; functional&metabolic training, sağlıklı beslenme, mat&peak&cadillac&tower pilates, hamileler için özel egzersizler&pilates, bosu fitness, trx, kas kazanımı/kilo verme, px90, body transformation, insanity, cross-fit, yüzme, tenis, kayak ve squash branşlarında kişiye özel programlar hazırlayıp, eğitimler veriyorum.

buy cheap essay

Ideally prepare my essay help that makes certain reasonable delivery. Sequence by going online school paper aid for individuals. Appropriately explored & prime quality specialized compiled assignments. The necessary office for authors write my research papers