0533 923 44 15 - 0535 826 29 52 info@mavikulvar.com

Hakkımızda

MAVİ KULVAR SPOR KULÜBÜ

2013 yılında spor okulu olarak hizmete girmiştir. Kısa süre içerisinde hızla büyüyen kulüp 2015 yılında yüzme federasyonuna bağlı, yüzme kulübü olarak resmileşmiştir. Birçok yarışta dereceler kazanmıştır. Kulübün en dikkat çeken yönü; 3 yaş dahil tüm çocuklara hizmet veriyor olmasıdır.  Kulüp, alt seviyede ki gruplarda yardımcı antrenör ve gözetmenli çalışma sistemini oturtmuştur. En alt seviye gruplarında; uzman eğitmen ile, bir de yardımcı eğitmen derse eşlik eder.

Önceliği can güvenliği olan yüzme kulübünün, her eğitim sürecinde, eğitim veren antrenörün aynı zamanda can kurtaran olması önemli unsurlardandır.

Cimnastik dalında da adım atan Mavi Kulvar Spor Kulübü; 3 yaştan başlayan eğitim gruplarıyla, uzman antrenörler ile birlikte kendi spor salonunda eğitim vermeye devam etmektedir.

Yüzme ve cimnastik alanında kendini geliştirmek ve lisanslı yüzmek isteyen çocukların, kulübümüzün adı altında profesyonel yüzücü olma imkanlarını sağlamak amaçlarımız içindedir.

Aynı zamanda çocuklarımızın en değerli varlıkları olan siz annelere de, pilates eğitimi yine uzman eğitmenler tarafından verilmektedir.

Amacımız ve hedefimiz; sağlıklı yaşamın şartlarından biri olan sporun, siz yetişkinlere ve çocuklarınıza profesyonel ekibe sahip olan Mavi

Kulvar Spor Kulübü’nün eğitmenlerinden yararlanarak bu hizmetten faydalanmanızı sağlamaktır.

Her spor dalında spor akademisi mezunu ve uzmanlık belgesine sahip antrenörlerle sizlere hizmet vermekten onur duyacağız. Sağlıklı yaşam için çocuklarınızın ve sizin can güvenliği ile kaliteli hizmet alabileceğiniz adres olan Mavi Kulvar Spor Kulübü ilk günden beri söylemiş olduğu “YÜZde YÜZ YÜZME Öğretiyoruz” sloganıyla sizleri ailemize bekliyoruz.

KURUCULARIMIZ